SEO

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

SEO NEDİR?

SE0Arama motoru optimizasyonu ( SEO ) genellikle web sitenizin çeşitli bölümlerinde küçük değişiklikler yapmakla ilgilidir. Tek tek bakıldığında bu değişiklikler artımlı iyileştirmeler gibi görünebilir, ancak diğer optimizasyonlarla birleştirildiklerinde, sitenizin kullanıcı deneyimi ve organik arama sonuçlarındaki performansı üzerinde dikkate değer bir etkisi olabilir.
Bu kılavuzdaki konular web sayfalarının temel bileşenlerinden oluştuğu için bunların birçoğu hakkında halihazırda bilgi sahibi olmanıza rağmen bunlardan en iyi şekilde yararlanmıyor olabilirsiniz. Sitenizi kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde optimize etmeniz gerekir.
Bu kullanıcılardan biri, diğer kullanıcıların içeriğinizi keşfetmesine yardımcı olan arama motorudur. Arama Motoru Optimizasyonu , arama motorlarının içeriği anlamasına ve sunmasına yardımcı olmayla ilgilidir.
Bakınız;  Google SEO SEO , bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmaları olarak tanımlanabilir. Arama motoru optimizasyonu yani SEO ile amaç web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır. SEO site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.

ANKET

SEO çalışması yaptırdınız mı?
Bir kez
Bir kaç kez
Bir çok kez
Hiç yaptırmadım

Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın!

WebFirmam bünyesindeki uzman webmaster'ları ile müşterilerinin web tasarım, web programlama, web tabanlı yazılım ihtiyaçlarına karşı internet sitesinin kuruluşundan tasarımına kadar cevap verebilecek donanıma sahip en iyi firmalardan biridir.

Bu işleri  seviyoruz.